Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost informaci, kterou jsme Vám zaslali na Váš email dne 12 a 13.7.2017 týkající se přechodu na jiného poskytovatele služby elektronické evidence tržeb.
Popřípadě volejte pro více informací na naše call centrum.
Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem.
Zákaznický servis.

Zajistíme vše, co je k elektronické evidenci tržeb třeba

Vyřešte povinnost EET jednoduchým pokladním systémem. Poskytneme vám technické vybavení i potřebný software. Vše zapojíme a naučíme vás, jak nově evidovat platby. Sami uvidíte, že je to hračka.

EET se vším všudy
S naší výbavou už nemusíte shánět nic dalšího. Poskytneme vám potřebné zařízení i aplikaci připravenou na elektronickou evidenci tržeb.
Jednoduché ovládání
Žádné cizojazyčné popisky ani složité procesy, které byste se museli hodiny učit. Vše je intuitivní a tak jednoduché, aby to zvládla i vaše babička.
Profi podpora a servis
Nikdy vás nenecháme na holičkách. Poradíme a přijedeme na pomoc, kdykoli to budete potřebovat. Jsme k dispozici na pobočkách, na telefonu i online.
Nejlevnější poplatky
Díky spolupráci s ČSOB máme nejlevnější poplatky za platební transakce na českém trhu. Za každou transakci zaplatíte pouze 0,99 % z částky.
Jak funguje EET – stručně v 1 minutě

Nevíte, jak vlastně elektronická evidence tržeb funguje? Pusťte si naše krátké video. Během 1 minuty se dozvíte vše podstatné.

Pomáháme malým i středně velkým podnikům

Je jedno, jestli máte malou hospůdku na Moravě, nebo síť obchodů po celé ČR. Nabídneme vám takové řešení, které bude nejlepší právě pro váš typ podnikání.

Gastro

restaurace, bary, kavárny…

Ubytování

hotely, penziony, ubytovny…

Služby a řemesla

kadeřnictví, autoservisy…

Malý živnostník

elektrikáři, účetní, taxikáři…

Stánkový prodej

trafikanti, prodejci na trzích…

Ostatní typy podnikání

řetězce, sítě prodejen…

 

Klienti, partneři a certifikáty

 

Lyoness
Span
Trilix
Fair Play Trend
InfoCumulus
StarTip
Mettler Toledo
Tretter's
Fleur de Luxe
Makro
Alza
Mall
SKI AREÁL Plešivec
UPC Business
ČSOB