Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost informaci, kterou jsme Vám zaslali na Váš email dne 12 a 13.7.2017 týkající se přechodu na jiného poskytovatele služby elektronické evidence tržeb.
Popřípadě volejte pro více informací na naše call centrum.
Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem.
Zákaznický servis.

Pokladní systémy s EET

Vše na jednom místě – pokladny, software i veškeré příslušenství

Produkty eet1

Potřebujete kompletní řešení s hardwarem i softwarem? Nebo máte vlastní pokladní systém, který není připravený na EET? Pomůžeme vám v obou případech. V naší nabídce najdete jak různé komplety obsahující vše, co je ke splnění nové povinnosti třeba, tak i jednotlivé příslušenství.

 

Tabletové řešení

Nepotřebujete s platebním terminálem nijak hýbat? S výhodným tabletovým řešením získáte tablet na stojánku, tiskárnu a EET software.

více informací

Maxi řešení

Pracuje se vám nejlépe na velkém tabletu? V Maxi řešení najdete 15,6“ tablet se stojánkem, mobilní tiskárnu a EET software.

více informací

bezdrátové tabletové řešení

Bezdrátové tabletové řešení

Řešení s tiskárnou, které hravě zvládne vše, co potřebujete. S bezdrátovým tabletovým řešením získáte tablet na stojánku, bluetooth tiskárnu a EET software.

více informací

Mobilní řešení

Platí vaši zákazníci nejen u pokladny, ale třeba i od stolu? Mobilní řešení obsahuje minitablet, přenosnou tiskárnu účtenek a EET software.

více informací

4G/LTE tabletové řešení

Nemáte v podniku internet? Sáhněte po balíčku, který obsahuje kromě tabletu se stojánkem, EET softwaru a tiskárny i slot na SIM kartu umožňující internetové připojení.

více informací

Software + tiskárna

Máte už vlastní pokladní zařízení, které nechcete měnit? Pak vám stačí pouze EET software s tiskárnou účtenek.

více informací

Příslušenství

Chybí vám jen nějaká drobnost? Prozkoumejte nabídku příslušenství. Máme tu třeba pokladní zásuvky, váhy a mnoho dalšího.

více informací

 

 

EET se vším všudy
S naší výbavou už nemusíte shánět nic dalšího. Poskytneme vám potřebné zařízení i aplikaci připravenou na elektronickou evidenci tržeb.
Jednoduché ovládání
Žádné cizojazyčné popisky ani složité procesy, které byste se museli hodiny učit. Vše je intuitivní a tak jednoduché, aby to zvládla i vaše babička.
Profi podpora a servis
Nikdy vás nenecháme ve štychu. Poradíme a přijedeme na pomoc, kdykoli to budete potřebovat. Jsme k dispozici na pobočkách, na telefonu i online.
Prodej e-zboží
S námi máte konkurenční výhodu. Vaše pokladna bude i terminálem pro prodej e-zboží. Zákazníci si u vás mohou třeba vsadit tiket nebo dobít kredit.