Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost informaci, kterou jsme Vám zaslali na Váš email dne 12 a 13.7.2017 týkající se přechodu na jiného poskytovatele služby elektronické evidence tržeb.
Popřípadě volejte pro více informací na naše call centrum.
Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem.
Zákaznický servis.

Služby

Služby, které vám usnadní podnikání v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb

Naše služby

Pomůžeme vám se vším od instalace až po vyhotovení první účtenky

Služby, které usnadní vaše podnikání

Soustřeďte se na své podnikání, o EET se postaráme my. Zajistíme pro vás vše od instalace přes archivaci až po školení a servis.

Systém eet1 jsme testovali na nejvyšší možné zatížení a ověřili jeho spolehlivost na více než 3 miliardách transakcí. Za jeho bezpečnost ručíme. Zároveň jsme se soustředili i na jeho ovládání a vyvinuli ho ve spolupráci s behaviorálními psychology a specialisty tak, aby byl jednoduchý, intuitivní a zvýšil efektivitu vaší práce. Díky tomu je vyhotovení účtenek tak snadné, že skoro nepoznáte rozdíl.

Co pro vás v eet1 rádi zajistíme?

Nejste právě technický typ? Nebo se raději učíte přímo od někoho, než abyste studovali manuály? Všechno vám ukážeme, naučíme vás zacházet s pokladním systémem i veškerým příslušenstvím. Poskytujeme například tyto služby:

Instalace

Software nainstalujeme do vašeho pokladního zařízení, nebo do nového hardwaru, který u nás zakoupíte. Zaregistrujeme vaše provozovny a zprovozníme administrační portál, díky kterému budete mít přístup ke svému podnikání odkudkoli. Pomůžeme vám také s nahráním vašeho digitálního certifikátu, který vyžaduje Finanční správa, do pokladního systému. Nakonec vám ukážeme, jak se zadávají položky, a 5 jich tam rovnou přednastavíme. A samozřejmě vás naučíme, jak celý systém ovládat.

Zadání položky v digitální podobě

Přesuneme položky, které máte v digitální formě v současném pokladním systému nebo v počítači, do nového administračního portálu. Vaše zboží či služby tak budou přednastavené a vy je můžete zákazníkům naúčtovat snadno a rychle.

Zadání receptury v digitální podobě

Máte už postupy míchaných nápojů a recepty jednotlivých jídel v počítači? Pak je jenom přesuneme do administračního portálu, aby se vám jejich složení automaticky odečítalo ze skladu.

Dálkové ovládání

Chcete, abychom se v případě nesnází ihned dostali k problému a chybu odstranili? Objednejte si naši službu vzdálené podpory. Kdykoli se připojíme k vašemu účtu a pomůžeme vám, nebo problém rovnou vyřešíme.

Archivování dat

Chcete mít pro jistotu svá data fyzicky zálohovaná u sebe? Uložíme vám je na USB flash disk. Kromě toho také archivujeme všechna vaše data online, a to zdarma po dobu 11 let. Garantujeme přitom jejich 100% zabezpečení a dostupnost.

Obnovení hesla

Stává se vám, že občas zapomenete přihlašovací údaje? Pomůžeme vám s obnovením zapomenutého hesla.

Tisk dat v papírové podobě

Nevěříte příliš technice a nedáte dopustit na hmatatelné výstupy? Zajistíme pro vás oboustranný tisk dat na kopírovací papír.

Instalace vah a zařízení; certifikace – prohlášení o shodě NAWI + POS

Potřebujete nainstalovat nové váhy připravené na EET nebo jiné příslušenství? Postaráme se o konfiguraci, vyřídíme certifikaci a naučíme vás se vším zacházet.

Chcete vědět víc? Další informace o tom, kolik která služba stojí a co přesně zahrnuje, najdete v ceníku našich služeb.