Pořiďte si kompletní EET řešení s hardwarem už za 1 Kč!
Tabletové a Mobilní řešení teď u nás pořídíte za pouhou korunu, Maxi řešení za 4 999 Kč. Speciální akce EET za kačku trvá do 31. 3. 2017.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Na všechen náš hardware i software poskytujeme roční záruku, během které můžete zboží reklamovat. Pokud se během této doby vyskytne na zařízení nějaká závada, zapůjčíme vám zdarma náhradní řešení. Váš byznys se tak ani na chvilku nezastaví.

V případě problémů stačí kontaktovat jeden z našich autorizovaných servisů a pomoc bude na cestě. Do 48 hodin od podání žádosti obdržíte vyjádření a plán dalšího postupu.

V servisu vám pak například zařízení vyčistí, přeinstalují systém, vymění součástky v tiskárně nebo opraví závadu. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a počkat na příjezd techniků, kteří si od vás zařízení převezmou.

Kam se obrátit, když chcete dát zařízení do servisu nebo ho reklamovat?

Vybrat si můžete hned ze dvou společností. Obě jsou autorizovanými středisky pro opravu všech našich zařízení. Obrátit se tak můžete na:

  1. Společnost NBSERVIS

    nbservisÚdržbu, opravu nebo zapůjčení zařízení si objednáte jednoduše v servisu společnosti NBSERVIS. Jako „typ zařízení“ vyberte „PC, LCD, TV, ostatní“ a následně zvolte „EET – tiskárny, čtečky EAN“. Poté vyberte v kolonce „modelová řada“ konkrétní produkt a vyplňte formulář s kontaktními údaji.

  2. Společnost Rekant

    rekantV případě, že si chcete nechat zařízení opravit, servisovat nebo vyřešit jiný problém s technikou, můžete se obrátit také na společnost Rekant. Stačí, když vyplníte tento formulář, kam uvedete, o jakou službu máte zájem a v jakém termínu se u vás mají technici zastavit.